REZERVASYON PROSEDÜRLERİMİZKUMCAĞIZ TATİL KÖYÜ REZERVASYON PROSEDÜRLERİ

Kumcağız Tatil Köyü Apart Otel'inde konaklamaya karar verdiyseniz lütfen aşağıdaki yapılması gerekli olan prodesürleri dikkatlice okuyunuz.

1) Rezervasyon yaptıracaksanız muhakkak www.kumcagiztatilkoyu.com web adresinin giriş sayfasında yer alan ön rezervasyon formunu yada direkt rezervasyon formunu doldurarak işlemlere başlıyorsunuz. Bu formla ön kayıt bilgileriniz Kumcağız Tatil Köyü Apart Otel yetkililerine ulaşmış olup ön rezervasyonunuz da kayda geçmiş olur. Sizlere ya mail yolu ile ya da telefon yolu ile mutlaka dönüş yapılır.

2) Rezervasyon formunu doldurduktan sonra yapılacak 2. aşama konaklanacak gün sayısı hesaplanır ve ödenecek tutarın 3 ve üzeri gün konaklamalarda en az yüzde ellisi %50, 2 gün konaklamalarda ve bayramlarda ise tamamı aşağıda belirtilen havale numaralarına yatırılarak rezervasyon kaydı resmileştirilir. Kaporası gönderilmemiş rezervasyonlarda rezervasyon resmileşmediği için sorunlar çıkabilir o yüzden muhakkak rezervasyonunuzu yaptırdığınızda kaporanızı gönderiniz.

Havale Numaralarımız TL Hesabımız

Hesap Adı: Hamide Şensöz , Garanti Bankası Levent Şubesi, Şube Kodu: 401 Hesap No: 6645620 İban: tr 82 0006 2000 4010 0006 6456 20

3) Konaklamaya geldiğiniz gün ilk önce konaklayacak misafirlerimizin kaydının tutulabilmesi adına tüm kimlik girişlerinin yapılması için resepsiyonda işlem yapılması gerekmektedir. Giriş ve çıkış günleri tutulup geri kalan ödeme var ise tahsil edilerek apart anahtarları teslim edilir. Konaklama başlamadan önce konaklama ücretinin tamamını misafirimiz nakit olarak resepsiyona ödemek zorundadır. Bu işlemlerden sonra apart girişleri için personelimiz apart dairenize kadar sizlere yardım ve eşlik eder.

4) Konaklamalarınız sırasında ihtiyaç duyduğunuz birşey olursa otelde görevli personelden konu ile ilgili yardım ve destek alabilirsiniz.

Aklınıza takılan bir soru olursa lütfen arayınız 0507 380 53 97 Hamide Şensöz