KADINLAR PLAJI MİÇO KOYU


Son zamanlarda çok yoğun istek üzerine Kocaeli Belediyesinin sadece kadınların girebileceği plaj için kolları sıvaması gerçekten mutluluk verici. Uzun zamandır planlanan proje şuan gerçekleşti ve Miço Koyu'nda açıldı. Kadınlar plajı gerçekten eşsiz bir doğa harikası. Deniz adeta göl şeklinde ve denizin içinde irili ufaklı kayalıklar eşsiz bir manzara sunmakta. Deniz aynı Kumcağız sahilindeki gibi sığ ve kumluk. Tam Kerpe - Kumcağız arasında olan bu kadınlar plajına Kumcağız Tatil Köyü sadece 2 km uzaklıkta. İster Kumcağız Tatil Köyü plajında isterseniz de bu eşsiz kadınlar plajında doyasıya denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Miço Koyu Kocaeli Belediyesinin hayata geçirdiği bayanların özgürce mayosunu yada bikinisini giyip yüzüp güneşlenebileceği muhteşem bir plajdır. Yaz sezonu boyunca bayanlara hizmet vermektedir. Koy içinde bulunan tüm çalışanlar ve sahil güvenlik dahi bayanlardan oluşmaktadır. Miço Kadınlar Plajı ücretsiz hizmet vermektedir. Koya giriş için herhangi bir rezervasyona gerek yoktur ve yaz boyu haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Çocuklu bayanlar erkek çocuklarını 8 yaşına kadar yanlarında getirebilir. 8 yaş üzeri erkek çocukları tesise alınmamaktadır. O yüzden bu kuarala dikkat edilmesi gerekir.

Mis gibi tertemiz orman içerisinde saklı bir koy olan Miço Koyu kadınlar için vazgeçilmezdir. Pazar günleri diğer günlere göre daha yoğundur. İstanbul,Kocaeli ve Adapazarı illerinden çok fazla rağbet almaktadır. Miço Kadınlar Plajı Kumcağız Tatil Köyü Apart Otelimize araçla 5 dakika mesafededir.

Apartımızdan rezervasyon yaptırmak için hemen arayın 0507 380 53 97