HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

AİLENİZLE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KONAKLAYABİLECEĞİNİZ NEZİH KİRALIK YAZLIK DAİRELER

Kumcağız Tatil Köyü Apartımızdaki Kiralık Yazlık Dairelerimiz Kocaeli ilinin Kandıra'ya bağlı Kurtyeri mevkii üzerinde yer alan Kumcağız Köyünde yer almaktadır.
Kumcağız Tatil Köyü Apartımızdaki Kiralık Yazlık Dairelerimiz bahçe içinde 3 adet birbirinden bağımsız triplex binadan oluşup toplam 11 adet kiralık dairelerden oluşmaktadır. Bu dairelerimizde geniş ailelerin kalabileceği 3 adet 2+1 daire, 4 adet dubleks daire ve 4 adet ise daha çekirdek ailelerin konaklayabileceği 1+1 bahçe katı daire şeklindedir.
Kumcağız Tatil Köyü Apart Kiralık Yazlık Dairelerimizin herbirinin balkonu mevcut olup doğa manzaralı ve deniz manzaralı balkonlarınız yada teraslarınızda kahvaltılarınızı yada akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Kumcağız Tatil Köyü Apart Kiralık Yazlık Dairelerimiz kumsala 30 saniye mesafede yer almaktadır. Bu arada deniz, dere ve orman üçlüsünü bir arada görebileceğiniz bir konumda olması itibariyle de tatilciler için tercih sebebi halindedir.
Kumcağız Tatil Köyü Kiralık Yazlık Daireler' mizi satın alan aileler deniz olarak Karadeniz'i kullanmaktadır. Kumcağız sahili tamamen kumdan oluşmakta olup deniz sığdır. Dolayısıyla da çocuklu ailelerimizin Kumcağız'ı tercih etme sebeplerinden biri de bundandır. Siz kumsalda güneşin tadını çıkarırken çocuklarınız kumun ve suyun tadını doyasıya çıkaracaklar. Kumcağız koy şeklinde olduğu için Karadeniz'in hırçın dalgalarını burada görmeniz pek mümkün değildir. Deniz adeta göl şeklinde durgundur. Bu arada haftanın 7 günü tüm gün boyunca sahil güvenlik size eşlik etmektedir.
Kumcağız Tatil Köyü Apartımızda konakladığınızda civarda gezip görebilecekleri birbirlerinden inanılmaz manzaralar karşısında şaşıracaklar. Çok fazla keşfedilmemiş bakirliğini koruyan doğal güzellikler aklınızı başınızdan alacak.
Bu arada Kumcağız Tatil Köyü Apartımızdaki Kiralık Yazlık Dairelerimiz konum açısından İstanbul'a çok yakın olup en fazla bir buçuk saatte tatilinizin keyfini çıkarmaya başlamanızı sağlamaktadır. Kiralık Yazlık Dairelerimiz Kefken ve Kerpe'ye yürüme mesafesinde yer alıp gelmişken buraları da gezmenize imkan sağlamaktadır.